FITSMAPP s.r.o.

Fitsmapp je mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej si môžeš jednoducho, rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek nájsť  osobného trénera, alebo športovú aktivitu, ktorá ti bude ušitá na mieru. Vyber si zo širokej ponuky na základe vzdialenosti, ceny, zamerania činnosti, či času začiatku aktivity, zarezervuj si a zaplať za svoju aktivitu prostredníctvom aplikácie pár klikmi.

Cieľom aplikácie Fitsmapp je vytvoriť čo najpočetnejšiu databázu športových zariadení a trénerov, aby každý užívateľ dokázal nájsť to, čo práve hľadá. Na jednom mieste nájdeš ponuky v tvojom okolí, kde získaš prehľad o otváracej dobe, čase konkrétnej aktivity, presnej cene za danú aktivitu, a tak si vyberieš práve takú ponuku, ktorá Tebe najviac vyhovuje. Určite nájdeš aj ponuky v tvojom meste, o ktorých si predtým nevedel. Prípadne, ak niekam cestuješ, ľahko si nájdeš zariadenie alebo trénera aj na cestách. Pritom Ťa to nestojí ani cent navyše.

Ak si tréner, alebo prevádzkuješ športové zariadenie, máš príležitosť ľahko a rýchlo na niekoľko klikov inzerovať športovo-rekreačné činnosti a akcie, ktoré ponúkaš. Získaš možnosť prijímať platbu kartou, čo je v dnešnej dobe populárne a zo strany klientov žiadané. S tým úzko súvisí aj možnosť využívania smart systému, čo je spôsob, ktorým sa uberá celá spoločnosť vo všetkých sférach. Rozšíriš si klientelu, čím zvýšiš aj svoje zisky. Nepotrebuješ investovať do marketingu, u Nás sa zviditeľníš a vytvorením zaujímavej ponuky dosiahneš skvelú propagáciu u širokej verejnosti. Navyše získaš možnosť prehľadnejšie si plánovať a organizovať svoju činnosť a zjednodušiť komunikáciu so svojou klientelou.

Ako vznikol názov Fitsmapp?
Fit = fitnes – predstavuje pojem telesnej a duševnej zdatnosti, športové centrum, cvičenie
SM = Šmída – Ladislav a Lukáš, otec a syn, zakladatelia
AP = iniciály Anton Petija - zakladateľ
MAP = mapa ponúk trénerov a športových zariadení
SMAPP = smart application – inteligentná mobilná aplikácia